Iepirkumu datubāze. Pakalpojumi piegādātājiem.

Iepirkumi.lv ir lielākais iepirkumu monitoringa portāls Latvijā, kas apkopo visas iepirkumu publikācijas no vairāk kā 3000 avotiem Latvijā. Uzņēmumiem, kas meklē jaunus klientus ārpus Latvijas, piedāvājam iepirkumus no Lietuvas, Igaunijas, Norvēģijas, Islandes, Šveices un Eiropas savienības valstīm.

Piedāvā savas preces un pakalpojumus viegli un ērti.

iepirkumi.lv ir sistēma, kas savieno pasūtītājus un piegādātājus Latvijā un ārpus tās jau 15 gadus. Jūsu rīcībā ir ērta sistēma, kurā var meklēt, atrast un pieteikties jums piemērotās cenu aptaujās vai tirgus izpētēs, piedāvājot savus pakalpojumus un produktus.

Kāpēc lietot Iepirkumi.lv?

iepirkumi.lv piegādātājiem risina divas konkrētas problēmas – 1) Kā izsekot, ka ir izsludināts jums interesants iepirkums? 2) Kā pārliecināties ka iesniegtie piedāvājumi “nepazūd akā” un pasūtītājs vismaz korekti atbildēs un jums būs atgriezeniskā saite, ko sagaidāt.

Esam izveidojuši un noslīpējuši sistēmu, kas ir vienlīdz interesanta un noderīga kā preču un pakalpojumu pircējiem, tā pretendentiem, kas pārdod savus pakalpojumus un meklē jaunus klientus.

Kāpēc lietot Iepirkumi.lv?
  • Vienkopus valsts pārvaldes, uzņēmumu un privātpersonu iepirkumi;
  • Informācija par vēl tikai plānotiem iepirkumiem, izmaiņas un rezultāti;
  • Tieši Jūsu interesēm izveidots filtrs – jaunākā iepirkumu informācija Jūsu e pastā katru darba dienas rītu un piekļuve tiešsaistes datubāzei 24 stundas diennaktī;
  • Personiskais klientu konsultants sniegs ātras un kompetentas atbildes uz svarīgiem ikdienas jautājumiem.

Esam vienīgais uzņēmums Latvijā, kas nodrošina visus iepirkuma atbalsta pakalpojumus.
Mēs nodrošinām informāciju, kas Jūsu biznesam ir svarīga katru dienu.