Baltijas iepirkumi Lietuva un Igaunija

Elektronisko iepirkumu sistēma “iepirkumi.lv" satur Baltijas valstu - Lietuvas un Igaunijas publiskos iepirkumus.

Iepirkumi Lietuva

Lietuvas publiskie iepirkumi ar informāciju un meklēšanu latviešu valodā. iepirkumi.lv vidē jums ir iespēja iepazīties ar Lietuvā izsludinātiem publiskiem iepirkumiem. Lietuvas publiskie iepirkumi mūsu sistēmā ir pieejami ar latviešu valodā nodrošinātu mašīntulkojumu.

Iepirkumi Igaunija

iepirkumi.lv publisko iepirkumu datubāzē piedāvāti, meklēšanai un atlasei pieejami Igaunijas iepirkumi. Igaunijas Republikas publisko iepirkumu saraksts ir pieejams arī latviešu valodā, izmantojot iepirkumi.lv elektronisko iepirkumu sistēmas iebūvēto mašīntulkošanas risinājumu.

Iepirkumu tulkojumi

iepirkumi.lv klientiem nodrošina iepirkumu informācijas automātisku tulkošanu, nodrošinot informācijas pieejamību jums ērtā valodā. Mūsu sistēmā iepirkumu speciālists var iepazīties ar iepirkumu latviešu valodā, pieejams iepirkumu tulkotājs - iepirkumu sistēmā ir integrēts iepirkumiem pielāgots Tildes mašīntulkošanas risinājums, kas tulko iepirkuma informāciju. Tulkojums ir kvalitatīvi pietiekams, lai varētu iepazīties ar iepirkuma pamatinformāciju, to tulkojot no lietuviešu vai igauņu valodas un pieņemt lēmumu par dalību iepirkumā un turpmāko iepirkuma dokumentācijas tulkošanu uz latviešu valodu.

Komersantiem, kas vēlas piedalīties iepirkumi.lv izsludinātā iepirkumā, kas ir izsludināts svešvalodā, tiek nodrošināts risinājums tulkojot saskarni un materiālu pievienošanu. Tādējādi, piemēram, Lietuvas komersanti var piedalīties Latvijā izsludinātā publiskā iepirkumā, jo mūsu elektronisko iepirkumu sistēma nodrošina informācijas iesniegšanu komersantam ērtā valodā, tulkotā saskarnē.

Skatīt iepirkumus