Elektronisko iepirkumu sistēmas – kāpēc izsludināt elektroniski?

Neatkarīgi no tā, vai esat institūcija, uz kuru ir attiecināms publisko iepirkumu likums (PIL) Iepirkuma rīkošanai, vai arī privāts komersants, visu interesēs ir atrast derīgāko, saimnieciski izdevīgāko un ekonomiski pamatotu risinājumu.

Elektronisko iepirkumu sistēma iepirkumi.lv nodrošina vienotu vidi, kurā ir iespējams izsludināt iepirkumu, cenu aptauju vai tirgus izpēti un saņemt vienāda formāta pretendentu piedāvājumus, kurus ir ērti un uzskatāmi salīdzināt sistēmas ietvaros.

Iepirkumu veidošana elektroniski nodrošina iepirkumu arhīvu, informācijas izsekojamību un jaunu iepirkuma procedūru izveidi, izmantojot iepriekš izsludināta iepirkuma datu atkārtotu izmantošanu.

Iepirkumi.lv e-iepirkumu sistēma ir veidota sadarbībā ar Latvijas iepirkumu ekspertiem, kas nozīmē, ka tās izstrādē ir ņemtas vērā kā likumā noteiktās normas, tā uzņēmēju prasības. Sistēma ir ērta un pārdomāta gan uzņēmumiem un organizācijām, kas izsludina iepirkumus, gan komersantiem, kas piesakās dalībai iepirkumā un iesniedz piedāvājumu.

Lielākā iepirkumi.lv piegādātāju datu bāze dod Jums iespēju ne tikai atrast jaunus sadarbības partnerus, bet arī ietaupīt savu laiku, un finansiālos resursus līdz pat 30 procentiem.

iepirkumi.lv elektronisko iepirkumu sistēma nodrošina:
  • iepirkumu vadību tiešsaistē;
  • grozījumu vai papildinājumu publicēšanu;
  • piedāvājumu vērtēšanas kritēriju izvēli;
  • piedāvājumu saņemšanu sistēmā, vērtēšanu, salīdzināšanu;
  • iepirkuma procedūras noslēguma protokola ģenerēšanu;
  • izsludināto iepirkumu procedūru uzglabāšanu;
  • esošu un jaunu piegādātāju uzaicināšanu dalībai;
  • piegādātāju sarakstu veidošanu, uzturēšanu;

Iepirkumi.lv jums ērtā veidā palīdz noskaidrot Piegādātāju, kurš piedāvā labāko cenu, kvalitāti, piegādes termiņus produktam vai pakalpojumam! Neatkarīgi no tā, vai esat pieredzējis iepirkumu speciālists, vai tikai sākat savu ceļu izprotot, kas ir tenderi, publiskie iepirkumi un cita terminoloģija, mūsu sistēma jums piedāvā gatavas veidnes, kas palīdzēs jums ar visu nepieciešamo informāciju.