Publiskie iepirkumi

iepirkumi.lv elektronisko iepirkumu sistēma apkopo Latvijas valsts un pašvaldības kā arī pakļautībā esošo iestāžu un komercsektora publisko iepirkumu datubāzi. Sistēmā pieejami iepirkumi, kas grupēti pēc nozarēm un sektora - publiskie iepirkumi un privātie iepirkumi.

Iepirkumu datu bāze nodrošina meklēšanu publiskajā iepirkumu katalogā, atlasot pēc iestādes nosaukuma vai pēc iepirkuma veida - cenu aptaujas, tirgus izpētes. Iepirkumiem publiski pieejama pamata informācija. Mūsu klientiem, sistēmas abonentiem nodrošinām papildus iespējas iepirkumu meklēšanā, atlasē un iespējā abonēt interesējošās nozares.

Elektronisko iepirkumu sistēmā jūs varat savā uzņēmuma kontā pievienot jūs interesējošās nozares un saņemt e-pastā sarakstu ar publiskajiem iepirkumiem, kas varētu būt interesējoši tieši jūsu uzņēmumam. Mūsu sistēma sniedz monitoringa pakalpojumu.

iepirkumi.lv publisko iepirkumu datubāzi raksturo iepirkumu datu kvalitāte. Mūsu speciālisti pārbauda informāciju un aktualizē datus, kā arī nodrošina informāciju, gadījumā ja publiskā iepirkumā ir reģistrēti grozījumi, piemēram, grozīts iepirkuma dalībnieku pieteikšanās termiņš vai piedāvājuma iesniegšanas termiņš.

Komersanti var izmēģināt elektronisko iepirkumu sistēmu kā izsludinot savu iepirkumu, tā iesniedzot piedāvājumu tiešsaistē kādam no mūsu sistēmā izsludinātiem iepirkumiem.

Publisko iepirkumu datubāze