SIA Neste Latvija jau ilgāku laiku izmanto iepirkumi.lv piedāvāto valsts iepirkumu automātisko informēšanas sistēmu. Šī iespēja ļauj laicīgi saņemt informāciju par valsts iepirkumiem un laicīgi sagatavot pieteikumus konkursiem. Uzņēmuma darbiniekiem nav jāvelta papildus laiks lai sameklētu šādu informāciju pašiem, bet ik rītu tā ir saņemta e-pastā. Saņemtā informācija ir pietiekoša un savlaicīga.

Armands Beiziķis
SIA Neste Latvija
Finanšu direktors

 iepirkumi.lv katru darbadienu sniedz mūsu apdrošināšanas sabiedrībai vērtīgu informāciju par valsts izsludinātajiem valsts un pašvaldību iestāžu iepirkumiem. Sniegtā informācija būtiski atvieglo mūsu uzņēmuma darbinieku ikdienas darbu un nodrošina mūsu uzņēmumam iespēju piedalīties nozīmīgos valsts un pašvaldību konkursos.

Raivis Ķergalvis,
AAS Baltijas Apdrošināšanas Nams
Valdes loceklis 

Savu darbu iepirkumi.lv veic labā kvalitātē, mums ērtā formātā un vienmēr laikā. Mūsu firmai ir ļoti būtiski ieekonomēt laiku un pilnveidot sevi, tāpēc iepirkumi.lv pakalpojums mums paver iespēju ieguldīt laiku tur, kur tas ir visvairāk nepieciešams.
Mēs noteikti iesākām arī citiem sadarboties ar iepirkumi.lv!

Kārlis Ķezis
Montāžnieks DE
Valdes loceklis

Uzņēmums SIA PLANDENT nodarbojas ar medicīnu saistītu preču izplatīšanu Latvijas Republikā. Būdams uzņēmuma vadītājs, jau vairākus gadus esmu mēģinājis regulāri sekot ar publiskajiem iepirkumiem saistītajai informācijai Iepirkumu uzraudzības biroja mājas lapā un citos publiskajos mēdijos. Tomēr straujais darba temps, aizņemtība, komandējumi un ikdienas steiga, bieži liedza uzzināt par jaunumiem publisko iepirkumu jomā.
iepirkumi.lv piedāvātais risinājums ir kļuvis par neatņemamu, svarīgu ik rīta sastāvdaļu. Uzskatu, ka piedāvātais informācijas apkopojums ir lielisks instruments, lai uzņēmējs savā biznesa lauciņā būtu spējīgs turēt „pirkstu uz pulsa”
Trīs mēnešu laikā, kopš uzsākta sadarbība ar iepirkumi.lv, pateicoties savlaicīgi iegūtai informācijai, esam piedalījušies 3 iepirkuma procedūrās. Tā rezultātā uzņēmums ir ieguvis aptuveni 90 000.00 EUR papildus apgrozījuma. Jauki, vai ne?!

Dr. Ģirts Andrejevs
SIA PLANDENT Valdes loceklis

Этот сайт использует куки-файлы. Продолжая смотреть на сайте, Bы даете согласие на использование куки. Политика в отношении файлов куки.