Paldies, iepirkumi.lv par sniegto pakalpojumu, kas ļāva mums ātrā laikā un par ļoti labu cenu iegāgāties mums vēlamos produktus. Īpaši jāatzīmē procedūras vienkāršība, vieglā pieejamība un tas, ka tā ir bezmaksas.
Iepriekš nebiju izmantojis šādu iepirkumu procedūru, nedomāju, ka tā varētu būt noderīga. Taču kad nācās meklēt lielu daudzumu reklāmas suvenīru un visas piedāvātās cenas bija par augstu jau  biju gatavs atteikties no projekta, bet nolēmu pamēģināt izsludināt konkursu. Nedomāju, ka tas būs tik viegli un TIK efektīvi. Jau pirmajās dienās parādījās piedāvājumi, kas rezultātā ļāva ietaupīt ...13000 latu.
Tā turēt!

Andris Gailītis
GlaxoSmithKline Latvia
Produktu speciālists

 

 

SIA "Rīgas ūdens" izmanto interneta portāla www.iepirkumi.lv pakalpojumus jau no 2008. gada novembra. Iepirkumu izsludināšana ļoti atvieglo iepirkuma procedūru organizēšanu, jo vairs pašiem nav jāapzin potenciālie piegādātāji vai sadarbības partneri, šo darbu paveic www.iepirkumi.lv speciālisti, tādejādi iegūstam vairāk laika citiem darbiem.
Pakalpojums ir bezmaksas, bet darba kvalitāte ir augsta, esam ievērojami paplašinājuši potenciālo piegādātāju vai sadarbības partneru loku, jo organizējam gan preču iepirkšanas iepirkumu procedūras, gan arī pakalpojumu iepirkumus.

Vineta Dambrovska
SIA "Rīgas ūdens"

Sagādes daļas vadītāja

 

 

2008.gada decembra beigās „Prometāls” SIA izsludināja konkursu iepirkumi.lv par biroja rekonstrukciju, kas jāpārbūvē pēc noteikta projekta. Konkurss tika izsludināts līdz 2009.gada 2.februārim, kad pretendenti varēja iesniegt savus piedāvājumus. Piereģistrējot visus pretendentus uz biroja rekonstrukciju, tika saskaitīts, ka ir 48 kompānijas, kas grib piedalīties konkursā. Varu piebilst, ka sludinājumi bija ievietoti arī rajona un Latvijas avīzēs, bet tur pieteicās 5gb. Salīdzinot piedāvājumus, darba samaksas un darba apjomus, par vienu un to pašu pakalpojumu cena svārstījās no 30 000 līdz 100 000 latiem. Izvēloties tieši iepirkumi.lv piedāvātos pakalpojumus, ļāva mūsu uzņēmumam ieekonomēt līdz 50 000 latu.

Pēteris Zvirbulis
SIA "Prometāls"
Struktūrvienības vadītājs

 

 

Mūsu firma izsludināja iepirkumu konkursu, jo nebija pietiekami daudz cilvēkresursu, kuri varētu nodarboties ar nepieciešamās preces ražotāju vai tirgotāju meklēšanu. Bijām pārsteigti par piedāvājumu daudzumu un atsaucību no potenciālo piegādātāju puses.
Šis izsludinātais konkurss palīdzēja mums ietaupīt laiku un padarīja darbu vienkāršāku.

Uldis Kiseļevs
SIA „Firma Latakva”
Projektu vadītāja asistents

 

iepirkumi.lv, vienkāršākais veids kā ietaupīt laiku un naudu.
Nav jāmeklē jāzvanās, saņem piedāvājumus uz e-pastu par tiem pakalpojumiem vai precēm, kas Tev interesē.
Atliek tikai izvēlēties piemērotāko un izdevīgāko!
Tas darbojas, ir pienācis laiks, kad pārdevējs meklē pircēju nevis otrādi.
 
Dainis Kozuls
"TSC Auto" SIA
Lielo klientu menedžeris

 

Pateicos www.iepirkumi.lv komandai par veiksmīgu sadarbību un palīdzību izvēlēties labāko un kvalitatīvāko piedāvājumu iepirkumā par PVC logu piegādi un uzstādīšanu.
Vienkāršs un skaidri saprotams mājas lapas interfeiss, atsaucīga un izpalīdzīga komanda, kā arī liela bāze ar preču un pakalpojumu sniedzēju padara www.iepirkumi.lv par neaizvietojamu palīgu nopietnu pirkumu veikšanā.

Antons Baļickis
AS CAPITAL   
Projektu vadītājs

 

Sākumā nedaudz šaubījāmies par šī pakalpojuma efektivitāti. Taču, kad saņēmām tik daudz piedāvājumu, novērtējām iepirkumi.lv pakalpojuma ērtumu un izvēles iespējas.
Izsludinot šādus vidēja lieluma iepirkumus, konkurence ir pietiekami liela, kas ļāva izvēlēties labāko servisu un arī cenu, kā arī preces garantiju kas nav mazsvarīga.
Ņēmām vērā ieteikumus, un norādījām precīzu iepērkamās preces aprakstu, tādējādi taupot laiku gan sev, gan iepirkuma saņēmējiem, nebija lieku jautājumu, un lieku zvanu!

Nauris Gurgāns
SIA IP Projekts   
Valdes priekšsēdētājs
      

 

Neesmu liela interneta pakalpojumu cienītāja, bet tas nostrādāja!!!
Mans laiks ir stipri ierobežots, jo mājās ir maziņš ķipars, kurš prasa rūpes, uzmanību
Kad sapratu ,mana mašīna nav apdrošināta, devos pie sava pakalpojuma līdzšinējā sniedzēja. Tika sastādīts jauns piedāvājums, kura KASKO polises summa bija 882 Ls, bet lēmumu nepieņēmu , jo cerēju uz mazāku summu.
Pēc laika uzdūros portālam www.iepirkumi.lv ... Sākumā šķita, ka portāls domāts tikai uzņēmējiem, kuri vēlas kaut ko iegādāties, bet nolēmu piezvanīt, jo vārdi ”izsludini savu iepirkumu” likās aicinoši. Jauka meitene man visu izstāstīja, aizpildīju pieteikuma anketu un darbiņš tika padarīts, tā lūk….bet…….
Konkurss tika izsludināts uz trim dienām. Šajā laikā jutos lieliski, ,jo mana vajadzība tika apmierināta, proti, es jutos svarīga kā klients…
Neesmu pret tiešo pārdošanu, bet dažkārt tā ir uzmācīga, apnīkstoša, jo pārdevējs neprot uzklausīt, sadzirdēt savu klientu. Šajā gadījumā es izvēlējos sev tīkamo(labāko no labākajiem) pakalpojuma sniedzēju. Atkrīt emocijas, uzspiestība, kas traucē objektīvi izvērtēt visus pakalpojuma sniedzējus.
Lēnā garā apkopoju piedāvājumus - sev tīkamā laikā, vietā(manā gadījumā vēla vakara stundā). Atradu savām iespējām atbilstošu apdrošināšanas kompāniju, kuras piedāvājumu apstiprināju, jo starpība bija vairāk kā uz pusi un tika piedāvāti vēl labāki nosacījumi, kas man kā klientam ir svarīgi. Mana KASKO gada summa sastāda 403 Ls.
Un vēl būtiska lieta, ka man tas neko nemaksāja, tas bija par velti!

Anna 
Privātpersona

  

Esam pateicīgi par sadarbību ar Iepirkumi.lv. Izmantojam automātisko informēšanas sistēmu, tādā veidā laicīgi uzzinot par izsludinātajiem iepirkumiem. Šāda sistēma ir ļoti ērta, jo ietaupa gan laiku, gan enerģiju. Guvām arī pieredzi, kā iegūt sev vēlamo par vislabāko cenu. Izsludinājām iepirkuma procedūru, kā rezultātā atsaucās ļoti daudz pretendentu. Mēs guvām priekšstatu par vispārējo vidējo cenu līmeni un ietaupījām līdzekļus izvēloties sev visizdevīgāko piedāvājumu. Atzinīgi novērtējam sadarbības rezultātus un rekomendējam arī citiem uzņēmumiem izmantot Iepirkumi.lv pakalpojumus

Dēvijs Zīvers
SIA Amerikas Baltijas Tehnoloģiju Korporācija
Valdes loceklis

 

Tā kā mūsdienās piedāvājumu spektrs jebkuram pakalpojumam ir gana plašs, uzņēmumi, kuriem radusies nepieciešamība pēc konkrēta pakalpojuma bieži atduras pret grūtībām saprast, kā atrast lētāko, kā atrast kvalitatīvāko pakalpojuma sniedzēju, vai to, kurš to var paveikt visoperatīvāk.
Kad mums, SIA NARTS AG, radās vajadzība pēc jauniem un skaistiem reklāmas izdales materiāliem, mēs secinājām, ka ir nepieciešama palīdzība, lai veiktu pakalpojumu sniedzēju aptauju. Šajā konkrētajā gadījumā mūsu uzstādījums bija zemākā piedāvājuma cena.
Mēs vērsāmies pie iepirkumi.lv, lai izsludinātu iepirkumu par poligrāfijas pakalpojumiem. Norādījām visus savus kritērijus un bijām patīkami pārsteigti par lielo atsaucību jau pirmajā dienā. Tā kā iepirkumi.lv nodrošina iespēju detalizēti norādīt prasības pretendentiem, visi pieteikumi, ko saņēmām bija izstrādāti atbilstoši mūsu vajadzībām.
Kopumā saņēmām vairāk kā divdesmit pretendentu pieteikumus un cenas. Izvēlējāmies sev atbilstošāko, noslēdzām līgumu un esam apmierināti ar saņemto pakalpojumu.
Bet pats lielākais ieguvums bija laiks un pūles, ko ietaupījām, izmantojot iepirkumi.lv. Tā kā pretendentu piedāvāto cenu spektrs bija ārkārtīgi plašs, mēs guvām apliecinājumu, tam, ka viennozīmīgi ir vērts veikt cenu piedāvājumu izpēti pirms noslēgt līgumu ar pirmo pakalpojuma sniedzēju, kas pagadās.
Arī nākotnē mēs noteikti izmantosim iepirkumi.lv pakalpojumus un iesakām to visiem, kam dārgs savs laiks, darbs un līdzekļi.

Baiba Leinarte
SIA NARTS AG
Projektu koordinatore

 

 ...vajadzētu dzīvoklim steidzīgi nomainīt logus?... Iegūtie piedāvājumi neapmierina. :((  Darbadiena saspringta, neatliek laika, lai apzvanītu vairākas kompānijas un iegūtu pieņemamu piedāvājumu par izdevīgu cenu. Pie tam šos piedāvājumus nācās gaidīt pat vairāk kā nedēļu.

Liels paldies iepirkumi.lv un darba kolēģei, kura pastāstīja par šādu iespēju. Viņa sacīja: „Tu taču neko nezaudēsi, tikai iegūsi vēl vismaz 10 piedāvājumus!!!” Nodomāju, kāpēc gan ne, un veltīju 10. min iepirkuma izsludināšanai!
Galvenais, skaidri un precīzi noformulēt vēlmes un piedāvājumi paši nāca pie manis.
Rezultāts: ieguvu 25 piedāvājumus īsā laika periodā, atlika vien izvēlēties sev piemērotu variantu!
Esmu ļoti priecīga un apmierināta par šādu iespēju!!!
Lai Jums veicas!!!

Ilze Drozdecka
Privātpersona  

 

Privātā iepirkuma izsludināšana bija viens no vieglākajiem pasūtījuma veikšanas veidiem.
Īsi un konkrēti jānoformulē sava nepieciešamība un, publicējot tehnisko specifikāciju, piedāvājumi bira kaudzēm.
Protams, bija pāris piegādātāju jautājumi, lai precīzāk veiktu finanšu piedāvājumu, bet kopumā darbu tas netraucēja. Daži no jautājumiem bija noderīgi, jo tas ļāva papildināt pasūtījuma specifikāciju un tos uzlabot.
Privātie iepirkumi atklāj plašāku piedāvātāju skaitu, kā meklējot patstāvīgi.

Mārcis Sparāns
DEKOMET SIA

 

Izsludinot iepirkumu portālā iepirkumi.lv, mūs sazvanīja potenciālie sadarbības partneri un saņēmām jau konkrētus piedāvājumus, lai izvēlētos sev atbilstošo aparatūru.
Mūsu galvenais ieguvums - laiks , pozitīva pieredze un jauni kontakti .

Liāna Tomsone
Rīgas veselības centrs „Pļavnieki”

Zobārstniecības nodaļas vadītāja

 

Pirmo reizi izmantoju iepirkumi.lv iespēju izsludināt konkursiņu jeb, citiem vārdiem sakot, ļāvu sev paslinkot (ietaupīt laiku) un nezvanīties apkārt dažādām firmām. Tā vietā ļoti daudzas firmas atsūtīja savus piedāvājumus man, kas man bija ļoti ērti.
Nevienam nevajadzēja ne zvanīties, ne lūgties utt.
Vienkārši saņēmu savā e-pastā vairākus piedāvājumus, kurus tad arī apskatīju un izdarīju izvēli.
Cenas atšķirības arī bija ievērojamas ap 30% līdz 45 %, tādējādi bija vērts izsludināt tādu konkursiņu. 
Pirmo reizi pamēģināju un tas arī nostrādāja.
 
Paldies iepirkumi.lv :)
 
Artis Grīnbergs
SIA AG Jumis
Apdrošināšanas brokeri

 

Sākumā skeptiski skatījos uz Iepirkumi.lv sniegtajiem pakalpojumiem. Taču pirmais manis izsludinātais iepirkums man lika mainīt domas. Parasti notiek tā: Ja ir nepieciešama kāda lieta, mēs apzvanām pāris firmas un izvēlamies labāko, vai arī izmantojam kādas pazīstamas firmas pakalpojums. Tomēr tas nenozīmē, ka piedāvātā cena ir vislabākā.
Savukārt izmantojot SIA "Imperum" piedāvātos pakalpojumus manā iepirkumā pieteicās vairāk par desmit firmām. Es ietaupīju ļoti daudz laika un, protams, arī līdzekļus. Turpmāk noteikti izmantošu Iepirkumi.lv pakalpojumus un ieteikšu arī citiem. Varu galvot, ka pamēģinājuši, Jūs noteikti to darīsiet atkal un atkal.

Jānis Ševļakovs

SIA “Meliorators-J”

 

Izsludinot cenu aptauju grāmatzīmju izgatavošanai www.iepirkumi.lv nedēļas laikā saņēmu piedāvājumus no 31 uzņēmuma. Lielisks veids, kā iegūt informāciju. Esmu uzzinājusi ne tikai cenu diapazonu produktam, bet arī ieguvusi informāciju par jaunākajām tehnoloģijām un risinājumiem nozarē, kas man noderēs arī citos projektos.

Vineta Vilde
Izdevniecība SIA Lietišķās Informācijas dienests
Mārketinga projektu vadītāja

 

Mana firma darba procesā izmantoja aktuālāko informāciju par valsts sektorā izsludinātajiem iepirkumiem, bet tad nejauši no iepirkumi.lv vadītāja Kaspara uzzināju, ka arī katrs no mums, kā privātpersona var izmantot iespēju iegūt labāko piedāvājumu interesējošam pakalpojumam vai  precei.
Pirmais, kas man bija aktuāli - automašīnai ( apvidus) beidzās KASKO apdrošināšana. Nolēmu izmēģināt, jo piedāvātā cena BTA kompānijā mani neapmierināja.
Izsludinot konkursu, saņēmu nu ļoooooti daudz dažādu variantu. Cena svārstījās no 700.00 līdz 1700.00 LVL.
Rezultātā , es savai apvidus mašīnai , apdrošināšanas polisi , iegādājos arī no BTA, tikai par 340.00 LVL lētāk , nekā apdrošinātāji sākotnēji  man to piedāvāja.
Secinājumus izdariet paši .........................

Miervaldis Pļavnieks
SIA AMS
Valdes loceklis

 

AS „ Mērniecības centrs MC” pēc mūsu nozarē strādājošo firmu mērogiem ir vidēja lieluma profesionālu mērnieku apvienība, kas darbojas mērniecības pakalpojumu sniegšanā jau piekto gadu. Neskatoties uz to, mūsu darbību nodrošinošu pakalpojumu sniedzēju un preču piegādātāju tenderus, izmantojot interneta starpniecību un iepirkumi.lv pakalpojumus, veicu pirmo reizi un esmu apmierināta kaut vai tāpēc vien, ka nebiju cerējusi uz tik plašu atsaucību. Tad nu mana pati svaigākā pieredze un ieteikumi abām šajā pasākumā iesaistītajām pusēm, kurus tad arī gribu darīt Jums zināmus. Vispirms tiem, kas izlems rīkot pašus

konkursus:

 

 • sākotnēji izlemiet paši priekš sevis, ko gribiet panākt:1-sameklēt pakalpojumu par viszemāko cenu, izdevīgākos līgumu nosacījumus un/vai 2- izzināt pakalpojumu piedāvājumu klāstu un atrast sev kaut ko jaunu, pēc tam jau samērojot cenas un līgumu nosacījumus. Vēlams to darīt arī zināmu visiem, kas ar saviem piedāvājumiem būs gatavi piedalīties;
 • salieciet savā prātā sev vēlamo pakalpojumu vai preču „paketi” – to, ko gribat, lai Jums piedāvā, būs labi, ja spēsiet to aprakstīt maksimāli precīzi, ideāli, ja zināšanas atļauj – ja varēsiet radīt specifikāciju un piekārtot tai piedāvājuma veidlapu. Pašam ērtāk, salīdzinot piedāvājumus, un piedāvājuma iesniedzējiem mazāk jautājumu un precīzāk definēts uzdevums; 
 • papildiniet to, par ko rakstīju iepriekš ar kvalifikācijas noteikumiem un vērtēšanas kritērijiem, termiņu kādā piedāvājums sagādājams (manuprāt, nav īsti korekti izsludināt konkursu piektdienas vakarā un otrdienas rītā pieprasīt iesniegt kaudzi dokumentu un izsmeļošo piedāvājumu. Konkurss izskatīsies formāls un attieksme arī būs atbilstoša, bet tas lai nu paliek Jūsu ziņā).
  Un tad:
 • iemantojiet pacietību;
 • piekrītiet tikšanās klātienē, iepriekš nolemjot, kuru dienu tam veltīsiet un sastādiet apmeklējumu grafiku. Nenožēlosiet, jo uzzināsiet daudz jauna, pie kam gūsiet vizuālu priekšstatu par tiem ļaudīm, ar kuriem būs jāsastrādājas;
 • sagatavojiet sev pretendentu sarakstu, atzīmējot visus sev svarīgos punktus. Tas atvieglos vērtēšanu un lēmuma pieņemšanu. Pie kam Jums izveidosies informācijas arhīvs, kuru varēsiet izmanto, ja nu gadījumā nebūsiet izdarījuši pareizo izvēli;
 • konkursam beidzoties, ne tikai ieprieciniet konkursa uzvarētāju, bet arī pasakieties visiem, kas veltījuši laiku, pūles un izrādījuši ieinteresētību gatavojot piedāvājumus un izsūtiet to kaut ar elektroniskā pasta starpniecību. kaut vai tāpēc vien, lai atstātu labu iespaidu, vai vēl būtiskāk - reiz lomas var būt mainītas un piedāvājums būs viņiem jāsniedz Jums.

Tagad tiem, kas gatavo piedāvājumus un grib pārdot savas preces vai pakalpojumus:

 • sameklējiet internetā tendera izsludinātāja mājas lapu un uzziniet kaut ko par viņu vairāk. Nejautājiet adreses, telefonu un ceļu kā aizbraukt, kā arī citus sīkumus, kurus Jūs variet uzzināt paši, jo citādi rodas paviršības un neientresētības iespaids;
 • iegaumējiet un pacenšaties nesajaukt firmas nosaukumu vai tendera rīkotāja vārdu un uzvārdu;
 • pacenšaties cik vien spējāt precīzi aizpildīt rīkotāja sagatavotās veidlapas un pievienot visus prasītos dokumentus nolikumā noteiktajā secībā, taču nenoslinkojiet vai nekautrējaties piedāvāt savus pakalpojumus vai problēmrisinājumus, ja uzskatiet, ka tas varētu ieinteresēt vai tas varētu būt noderīgi konkursa rīkotājam;
 • noteikti izmantojiet iespēju satikties ar rīkotāju, apmeklēt klātienē, ja tas ir iespējams, sazvanīt vai vismaz uzrakstīt elektroniskā pasta vēstuli atkarībā no tā, kuram no saziņas veidiem rīkotājs dod priekšroku, taču nepiemirstiet par mēra izjūtu;
 • iepirkuma piedāvājumus noformējiet glīti, ar paskaidrojošu tekstu, jo tas radīs pārliecību, ka strādājot vai sniedzot pakalpojumus, pievērsīsiet uzmanību arī sīkumiem un detaļām;
 • ierodoties rīkotāja birojā, nepiemirstiet par pieklājības normām un etiķeti it īpaši tad, ja konkursa rīkotāja vai atbildīgā persona par iepirkumu firmā ir sieviete, jo viņa noteikti, es Jums garantēju, pievērsīs uzmanību visiem, Jūsuprāt neko nenozīmējošiem, sīkumiem, ieskaitot spodrinātus apavus vai  neveiklus žestus, un izdarīs secinājumus –iespējams ne vienmēr pareizus un balstītus tikai uz intuīciju, taču tie var būt pietiekami noteicoši, lai Jūs zaudētu konkursā, kā arī neatstājiet mašīnā, mājās vai kur citur vizītkartes, tām nu šoreiz vajadzētu būt līdzi un nonākt vismaz uz konkursa rīkotāja darba galda;
 • laipnība vienmēr atmaksājas;
 • izvēloties sarunvalodu, ņemiet vērā to, kādā runā iepirkuma rīkotājs un, ja Jūsu zināšanas ļauj, sarunājaties tajā pašā valodā, kurā viņš, īpaši, ja tā ir Valsts valoda;
 • nepaziņojiet, ka Jums ir aizdomas vai Jūs nojaušat, ka konkurss tiek rīkots, lai „šantažētu” pašreizējo piegādātāju ar zemāku cenu līmeni. Tas atstāj nepatīkamu iespaidu. Pirmkārt, tā nav Jūsu darīšana un otrkārt, paturiet savus secinājumus pie sevis, reizēm tas ir noderīgi.

Un pats galvenais –piedalieties! Kaut vai treniņa nolūkos, jo..[vai tu uzveic vai zaudē, nav būtiski. Vienīgais, kas nozīmīgi un allaž bijis svarīgi – kā tu esi nospēlējis šo spēli. Vai tu esi izbaudījis to?-pašu šo spēli...OSHO, „Prieks”], ko arī Jums novēlu. 

Sanita Gailīte

AS „Mērniecības centrs MC”
Valdes priekšsēdētāja

 

Vēlos izteikt lielu PALDIES iepirkumi.lv par sniegto iespēju ātri, ērti un vienkārši iegūt informāciju par nepieciešamo pakalpojumu vai preci, tādā veidā es esmu ieekonomējusi savu laiku un finanses. Iesaku arī Jums to pamēģināt, kā arī turpmāk izmantot un ieekonomēt gan laiku, gan finanses!
Es noteikti turpmāk informēšu paziņas, draugus un radus par šo piedāvājumu, ko sniedz iepirkumi.lv un par to, ka ir iespēja sasniegt labu galarezultātu.
Vēlreiz liels PALDIES!

Iveta no Kuldīgas

 

Paldies iepirkumi.lv par sniegto palīdzību grāmatvedības pakalpojumu izvēlē. Esmu ļoti apmierināts ar iepirkumi.lv mājas lapas lietošanas vienkāršību, darbinieku atsaucību un sasniegto rezultātu.

Vitālijs Leščinskis
zvērināta advokāta palīgs

 

Konkursu izsludināšanu izmantojot iepirkumi.lv veicām pirmo reizi.
Biju patīkami pārsteigts par informācijas ievadīšanas vienkāršību un lielo efektivitāti. Lai gan mūsu izsludinātais iepirkums bija diezgan mazvērtīgs, saņēmām ļoti plašu piedāvājumu apjomu.
Dažādos piedāvājumos vienas preces cena atšķīrās pat trīskārtīgi.
Iesakām šo pakalpojumu izmantot visiem uzņēmumiem, jo laikā kad ekonomiskā situācija ir izaicinoša, www.iepirkumi.lv piedāvātais pakalpojums ir ļoti labs instruments, kā regulēt savas izmaksas.

Andris Tīģeris
SIA Autex
Valdes loceklis

 

Mums pēdējo mēnešu laikā bieži ir bijusi nepieciešamība izmantot pasažieru autobusu pakalpojumus dažādos maršrutos Latvijas teritorijā.
Pirms sākām izmantot iepirkumi.lv, parasti katrā pilsētā bija viens vai, labākajā gadījumā, divi šāda pakalpojuma piedāvātāji, un mums nebija nekādu izvēles iespēju ne kvalitātes, ne cenu ziņā.
Kopš izmantojam iepirkumi.lv izsludinot iepirkumu konkrētam maršrutam dažu dienu laikā saņemam vismaz 10 piedāvājumus, kur cenas svārstās no 200 Ls līdz pat 500 Ls par vienu un to pašu pakalpojumu.  Bieži vien lētākais piedāvājums ir no transporta kompānijas, kura nemaz neatrodas konkrētajā mērķa pilsētā.  Šādu pakalpojuma sniedzēju mēs nebūtu atraduši turpinot izmantot tikai mērķa pilsētā esošās transporta kompānijas.  
Ar iepirkumi.lv mēs tagad maksājam uz pusi mazāk  nekā agrāk.
 
Justs Dzedons
SIA Līvmale

 

Izsludinājām konkursu par trepju izgatavošanu privātmājai, atsaucība bija ļoti liela. Pirmajās divās dienās saņēmām 10 piedāvājumus, arī nākamās dienās firmas vēl zvanīja un piedāvāja savus pakalpojumus.
Nekur nebija jāiet un jāmeklē - firmas pašas e pastā nosūtīja savus piedāvājumus - varējām izvēlēties sev patīkamāko un izdevīgāko.
Paldies iepirkumi.lv par piedāvāto iespēju, un arī nākotnē izmantosim šo pakalpojumu.

Lāsma
Privātpersona

 

Saimniecībā radās nepieciešamība uzklāt asfalta segumu laukumam, kas paredzēts graudu un tehnikas novietošanai.
Tika sarunāta firma, kas šo darbu uzņēmās, taču šīs kompānijas piestādītā tāme izrādījās pārāk liela (vairāk kā 40 000LVL), un sapratām, ka finansiāli nevaram to atļauties.
Tad izdzirdējām par iepirkumi.lv, un tika pieņemts lēmums izmantot doto iespēju.
Rezultātā uz izsludināto iepirkumu atsaucās piecas asfalta klāšanas kompānijas.
Bijām pārsteigti, ka uzvarētājkompānijas piestādītā tāme izrādījās trīs reizes mazāka (14 000LVL) par to, kuru bijām saņēmuši pirms konkursa izsludināšanas.
Vēlamies teikt lielu paldies iepirkumi.lv par iespēju taupīt savus līdzekļus un par iepirkumi.lv lielo atsaucību, jo regulāri tika uzturēti sakari par iepirkumu procedūras gaitu.

Māris Zvilna
Z/S „Panči”  īpašnieks

 

 

Par efektīvo iepirkumi.lv pakalpojumu pārliecinājos, kad steidzīgi vajadzēja pasūtīt transportu kravas vešanai uz Vāciju.
Kad visi zināmie kontakti jau bija izsmelti, ieliku konkursa sludinājumu iepirkumi.lv!
Un burtiski pusstundas-stundas laika saņemu 15 piedāvājumus!
Kravu tādejādi izdevās veiksmīgi aizsūtīt, sadarbība ar transporta kompāniju turpinās un papildus ieguvām daudzus jaunus kontaktus iespējam nākotne!

Ieva Vāciete
Būvkoks AB SIA

 

 

 

Kad manām lauku mājām vajadzēja mainīt skursteni, un izvēle tika izdarīta par labu keramiskajam dūmvadam, tad pāris veikalos piedāvātās cenas nelikās īpaši pievilcīgas.
Vīrs man ieteica, lai pamēģinot caur "iepirkumi.lv", jo bija dzirdējis labas atsauksmes.
Iegūtais rezultāts pilnībā apmierināja, jo uzzināju krietni daudz papildus informācijas par šiem dūmeņiem.
Materiālu cenā izdevās ieekonomēt 49% no dārgākā piedāvājuma vērtības. Arī transports un uzstādīšana izmaksāja krietni lētāk, nekā cerēts.
Ieteikums nākošajiem "iepirkumi.lv" klientiem - pēc iespējas precīzāk noformulējiet savu pasūtījumu (ieskaitot individuālas vēlmes, kuras nekautrējieties noradīt).
Veiksmīgu turpmāko sadarbību!

Inese
Privātpersona

Этот сайт использует куки-файлы. Продолжая смотреть на сайте, Bы даете согласие на использование куки. Политика в отношении файлов куки.