Опубликуй свою закупку!

Получай предложения от продавцов бесплатно!

  • Почему публиковать?
  • Как это работает?
  • Как опубликовать?

База данных закупок

Количество опубликованных закупок 1907109 Количество активных закупок 36501 Количество заказчиков 164652

Статистика
Пользуйся базой данных 7 дней бесплатно!

Журнал Iepirkumi для тех, кто управляет большими денгами

Žurnāls Iepirkumi Septembris 2018
Aizvadīta "karsta" vasara

Šī vasara izvērtās karsta ne vien dēļ Latvijas platuma grādiem neraksturīgās tveices, bet arī saistībā ar 13. Saeimas vēlēšanu tuvošanās, kas rosināja ne mazāk karstas diskusijas. Žurnāls “Iepirkumi” vērsās pie visām uz Saeimu pretendējošajām partijām ar aicinājumu paust nostāju par procesiem iepirkumu nozarē un par vajadzīgajiem labojumiem nozares likumos.

Par saņemtajām atbildēm gan esam nedaudz vīlušies. Iespējams, ka politiķu atbildes mūsu žurnālam ietekmēs arī kāda mūsu lasītāja izvēli vēlēšanās.

Dzintra Švarcbaha, žurnāliste

Абонировать
  • VID veiksmīgi īsteno konkursa dialogu

    Pērn gada nogalē sekmīgi noslēdzies Latvijā pirmais konkursa dialogs, kurā Valsts ieņēmumu dienests (VID) veiksmīgi noslēdza līgumu ar Exigen Services Latvia AS par Maksājumu administrēšanas informācijas sistēmas izstrādi, ieviešanu un uzturēšanu par kopējo summu 25 625 490 67 eiro (ieskaitot Eiropas reģionālā attīstības fonda (ERAF) finansējumu). Par darbu un izaicinājumiem, kas saistīti ar konkursa īstenošanu, žurnālam “Iepirkumi” stāsta VID Finanšu pārvaldes direktora vietniece, Iepirkumu daļas vadītāja Ināra Solosteja un konkursa uzvarētāja pārstāve, AS Exigen Services Latvia Biznesa attīstības direktore Ivonna Bibika.

  • Elektrovilcienu iepirkuma konkurss finiša taisnē

    A/s “Pasažieru vilciens” prognozē, ka jauno elektrovilcienu piegādātājs tiks noskaidrots šā gada 3. ceturksnī. Pēc pretendentu finanšu piedāvājumu izvērtēšanas tiks paziņots iepirkuma uzvarētājs, kam sekos līguma noslēgšana par 32 jaunu pasažieru elektrovilcienu piegādi.

Больше статей

Профессиональные семинары участникам закупок

21.09.2018

Iepirkumu procedūru posmi un vērtēšanas kritēriji būvniecības projektu īstenošanā

Подать заявку
27.09.2018. pārcelts uz 01.10.2018.

Elektronisko iepirkumu sistēmas lietošana komersantiem

Подать заявку
04.10.2018.

Iepirkumu veikšana Eiropas Savienības fondu projektos

Подать заявку

Другие наши услуги

Iepirkumi ekspertu klubs

Обучающие семинары о закупках, новейших и планируемых изменениях в законе о публичных закупках, как те могут повлиять на вашу каждодневную работу.

Казахстан

Электронная торговая площадка Казахстана для поставщиков из Европы.

Būvieceres

Информация о регистрированных разрешениях на строительство.

Распродажи

Распродажa товаров и услуг, размещение особых предложений.

Seldon.lv

Самая крупная и быстрая система мониторинга планируемых и актуальных закупок государственного и частного сектора Российской Федерации, Белоруссии и Казахстана.

Tāmes.lv

Составление сметы для государственных и муниципальных учереждений, коммерческих предприятий, индивидуальных застройщиков, строительных компаний, проектировщиков.

Этот сайт использует куки-файлы. Продолжая смотреть на сайте, Bы даете согласие на использование куки. Политика в отношении файлов куки.