Mūsu emocionālā veselība un attiecības ar kolēģiem

Vebinārs, 27.09.2023 plkst. 10.00-13.00

Pieteikšanās termiņš:  26.09.2023 

Statistika rāda, ka 82% darbinieku regulāri izjūt stresu darbā. Stresa līmenis ietekmē ne tikai mūsu emocionālo veselību, bet arī savstarpējās attiecības ar kolēģiem. Vebinārā būs iespēja uzzināt konkrētus ieteikumus un praktiskus soļus kā veicināt pozitīvas attiecības darba vidē, lai kļūtu par labāku kolēģi, vadītāju un, visbeidzot - laimīgu cilvēku.

Satura apraksts: 

  • Kas ir izdegšanas sindroms un kā to atpazīt? 
  • Emocionālā veselība un emocionālā izturība;
  • Kāpēc stresa mazināšanas tehnikas nepalīdz justies labāk? 
  • Praktiskas metodes emocionālajai pašregulācijai;
  • Kā atpazīt stresa uzvedību? 
  • Kā sadarboties ar kolēģiem, kuri ir stresā? 
  • Kā organizēt savu darbu, lai izvairītos no izdegšanas? 
  • Kā veidot labvēlīgu emocionālās veselības kultūru organizācijā? 
  • Praktiski soļi, kā integēt iegūtās zināšanas ikdienas darbā.

Mērķauditorija: ikviens darbinieks, neatkarīgi no amata un nozares, kas saskaras ar izdegšanas draudiem savā profesionālajā dzīvē.

Dace Lāce

Vebināru vada
Dace Lāce

Latvijas Universitātes Vadības un uzņēmējdarbības mācību centra direktora vietniece.

Vairāku mācību programmu autore un docētāja. Biznesa vadības konsultante ar 20 gadu pieredzi vadītāju un uzņēmumu attīstības projektos, Latvijā un starptautiski.  Talantu vadības un atlases uzņēmuma “Talent Art” īpašniece un vadītāja, kā arī asociētā vadības konsultante globālā personāla vadības konsultāciju uzņēmumā “Mercuri Urval” sadarbībai starptautiskos projektos. Labbūtības organizāciju kultūras aizsācēja un eksperte. Guvusi pieredzi docētāja amatā Vidzemes Augstskolā un RSU.

Maģistra grāds klīniskajā psiholoģijā, padziļinātas studijas Edinburgas biznesa skolā kursā “Biznesa stratēģiskā plānošana”.Dalība vebinārā

Vebinārs notiks Zoom platformā.

Cena: € 57.37 + PVN (cenā iekļauta lekcija un izdales materiāli elektroniskā veidā). 

Vietu vebinārā nodrošinām dalībniekiem, kas veikuši pilnu apmaksu vai sagatavojuši garantijas vēstuli pēcapmaksai. Veicot apmaksu 1-2 dienas pirms vebināra, lūgums nosūtīt maksājuma uzdevumu uz akademija@iepirkumi.lv
Atsaucot savu dalību vebinārā piecas dienas pirms vebināra (ieskaitot), tiek atgriezta dalības maksa, ieturot kompensāciju 50% apmērā. Ja pieteikums tiek atcelts īsi pirms vebināra norises, maksa netiek atmaksāta. Neparedzētu apstākļu gadījumā, kad vebināru nav iespējams apmeklēt, vietā drīkst piedalīties cita persona, par to iepriekš rakstiski informējot uz akademija@iepirkumi.lv. Maksa netiek atgriezta, ja dalībnieks nav piedalījies apmācībās.


Cita informācija:
Ieteikums sazināties ar sava uzņēmuma/iestādes sistēmas administratoru, lai pārliecinātos, ka esat autorizēts izmantot Zoom programmu. Nepieciešamais tehniskais nodrošinājums: dators vai telefons ar interneta pieslēgumu, “austiņas” vai cita audio iekārta un mikrofons.
Vebinārā būs iespēja saņemt atbildes uz jautājumiem, kas saistīti ar vebināra tēmu. Noklausoties kursu, e-pastā tiek nosūtīta elektroniski sagatavota apliecība par dalību. Paturam tiesības mainīt programmu un atcelt vebināru (iepriekš informējot).


Sīkāka informācija pa tālruni: 27798887

Apmācību kalendārs