Izcila pasākuma radīšana - no idejas līdz realizācijai

Praktikums, 21.09.2023 plkst. 10.00-15.00

Pieteikšanās termiņš:  18.09.2023 

Apmācību mērķis: iepazīt pasākuma veidošanas (producēšanas un režijas pamatus), lai radītu izcilu pasākumu kā veiksmīgu risinājumu nospraustajam mērķim.

Apmācības paredzētas tiem uzņēmumu un iestāžu darbiniekiem, kuriem tuvākajā laikā jāorganizē publisks vai slēgts klātienes pasākums neatkarīgi no pasākuma tematikas un formas. Praktikumā iepazīsim profesionāli veidota pasākuma radīšanas soļus, analizējot apmācību dalībnieku sagaidāmos pasākumus.

Satura apraksts: 

  • Kā radīt pasākuma ideju un topošajam pasākumam piešķirt unikalitāti?
  • Kas ir pasākuma inicializācijas fāze un kas tajā darāms?
  • Kā radīt realitātei atbilstošu pasākuma tāmi?
  • Kā tiek veidots pasākuma tapšanas laika plāns?
  • Kā izveidot profesionālu pasākuma scenāriju?
  • Kas ir pasākuma producēšana un kas ir pasākuma režija? 
  • Kā notiek procesu virzība pasākuma sagatavošanas, realizācijas un pēcpasākuma fāzē?

Mērķauditorija: uzņēmuma darbinieki, kas ir atbildīgi par pasākumu veidošanu un realizēšanu (biroja administratori, personāla speciālisti, vadītāji, mārketinga un sabiedrisko attiecību speciālisti).

Kārlis Anitens

Praktikumu vada
Kārlis Anitens

Mg.oec, Mg.art, pasākumu režisors un producents.

Vairāk nekā 20 gadu pieredze realizējot gan paša iniciētus mākslas un kultūras projektus, gan veidojot pasākumus pēc pasūtījuma. Veidot pasākumus ir uzticējusi Rīgas valstspilsētas pašvaldība un vairums citas pašvaldības, Rundāles pils muzejs, Latvijas Nacionālais vēstures muzejs, Nacionālais kultūras centrs, Valsts Meža dienests, “TELE2”, “Tet”, Vidzemes plānošanas reģions, Valsts prezidenta kanceleja, VEF Kultūras pils, Kultūras pils “Ziemeļblāzma”, “Likteņdārzs” un citi.

Dalība praktikumā

Norises vieta: Iepirkumi.lv birojs, Rīga, Kr. Valdemāra 106-183

Cena: € 79.00 + PVN (cenā iekļauti mācību materiāli drukātā veidā, tējas/kafijas pauzes, pusdienas, autostāvvieta)

Vietu apmācībās nodrošinām dalībniekiem, kas veikuši pilnu apmaksu vai sagatavojuši garantijas vēstuli pēcapmaksai. Atsaucot savu dalību seminārā piecas dienas pirms apmācībām (ieskaitot), tiek atgriezta dalības maksa, ieturot kompensāciju 50% apmērā. Ja pieteikums tiek atcelts īsi pirms semināra norises, maksa netiek atmaksāta. Neparedzētu apstākļu gadījumā, kad semināru nav iespējams apmeklēt, vietā drīkst piedalīties cita persona, par to iepriekš rakstiski informējot uz akademija@iepirkumi.lv. Maksa netiek atgriezta, ja dalībnieks nav piedalījies apmācībās. Paturam tiesības mainīt programmu un atcelt apmācības (iepriekš informējot).


Sīkāka informācija pa tālruni: 27798887

Apmācību kalendārs