Praktiskas laika plānošanas metodes

Vebinārs, 26.05.2023 plkst. 10.00-13.00

Pieteikšanās termiņš:  24.05.2023 

Vebināra mērķis: sniegt teorētiskas zināšanas par laiku un tā plānošanu, dot iespēju apgūt praktiskas iemaņas laika plānošanā, laika menedžmenta dažādu tehnoloģiju izmantošanā.

Satura apraksts:

  • Vai visiem der laika menedžments?
  • Laika plānošana perfekcionistiem un/vai haotiķiem;
  • Laika uztveres īpatnības, kā tas ietekmē mūsu ikdienu?
  • Kas ir slikta laika plānošana?
  • Kā pagūt daudz vairāk nekā izdevies līdz šim?
  • Praktiskas laika plānošanas metodes - Franklina piramīda, Eizenhauera matrica kā praktiskas metodes u.c.
  • Vai darbu atlikšana ir tikai slinkums?
  • Plānošanas metodes laika strukturēšanai, ideju ģenerēšanai, problēmu risināšanai, kalendāri, elektroniskie instrumenti;
  • Cik vērtīgs ir multitaskings?

Seminārā tiks izskatīti jautājumu teorētiskie aspekti, kurus papildinās praktiski piemēri, diskusijas. Dalībnieki iegūs atsevišķu instrumentu veidnes, kuras varēs izmantot savā ikdienā.

Inese Sila

Vebināru vada
Inese Sila

Sertificēts profesionālais koučs.

Vairāk kā 25 gadu pieredze personāla vadībā, personāla atlases projektos, personīgās izaugsmes un emocionālās inteliģences jautājumos. Vada seminārus par personāla vadību, koučingu, personīgo izaugsmi, integrālo pieeju.


Dalība vebinārā

Vebinārs notiks Zoom platformā.

Cena: € 57.37 + PVN (cenā iekļauta lekcija un izdales materiāli elektroniskā veidā). 

Vietu vebinārā nodrošinām dalībniekiem, kas veikuši pilnu apmaksu vai sagatavojuši garantijas vēstuli pēcapmaksai. Veicot apmaksu 1-2 dienas pirms vebināra, lūgums nosūtīt maksājuma uzdevumu uz akademija@iepirkumi.lv
Atsaucot savu dalību vebinārā piecas dienas pirms vebināra (ieskaitot), tiek atgriezta dalības maksa, ieturot kompensāciju 50% apmērā. Ja pieteikums tiek atcelts īsi pirms vebināra norises, maksa netiek atmaksāta. Neparedzētu apstākļu gadījumā, kad vebināru nav iespējams apmeklēt, vietā drīkst piedalīties cita persona, par to iepriekš rakstiski informējot uz akademija@iepirkumi.lv. Maksa netiek atgriezta, ja dalībnieks nav piedalījies apmācībās.


Cita informācija:
Ieteikums sazināties ar sava uzņēmuma/iestādes sistēmas administratoru, lai pārliecinātos, ka esat autorizēts izmantot Zoom programmu. Nepieciešamais tehniskais nodrošinājums: dators vai telefons ar interneta pieslēgumu, “austiņas” vai cita audio iekārta un mikrofons.
Vebinārā būs iespēja saņemt atbildes uz jautājumiem, kas saistīti ar vebināra tēmu. Noklausoties kursu, e-pastā tiek nosūtīta elektroniski sagatavota apliecība par dalību. Paturam tiesības mainīt programmu un atcelt vebināru (iepriekš informējot).


Sīkāka informācija pa tālruni: 27798887

Apmācību kalendārs