Lean metode iepirkumu procesa uzlabošanai

Vebinārs, 10.02.2023 plkst. 10.00-13.00

Pieteikšanās termiņš:  09.02.2023  (atlikušas 2 dienas)

LEAN būtību vislabāk definē divi pamatprincipi: nepārtraukta pilnveidošanās un nevajadzīgu darbību (zudumu) likvidēšana. Vebinārā izskatīsim kā ar Lean domāšanas palīdzību veiksmīgi uzlabot iepirkumu procesu, palielināt efektivitāti un taupīt darbinieku laiku.

Vebinārā iegūsi atbildes uz šādiem jautājumiem:

  • Kā Lean var palīdzēt sakārtot savu iepirkumu procesu?
  • Kā izveidot savu iepirkumu procesu - kvalitatīvu, lētu, ātru?
  • Kas ir Lean un zudumi?
  • Kā Lean var palīdzēt iepirkumu procesā iesaistītajiem darbiniekiem? 
  • Kāpēc iepirkumu process ir tik laikietilpīgs?
  • Kā var uzlabot iesaistīto dalībnieku komunikācijas procesu iepirkuma norises laikā?
Ginta Baltaisbrence

Vebināru vada
Ginta Baltaisbrence

Biznesa efektivitātes asociācijas līdzdibinātāja.

Eksperte ar vairāk kā 10 gadu pieredzi Lean.


Dalība vebinārā

Vebinārs notiks Zoom platformā.

Cena: € 57.37 + PVN (cenā iekļauta lekcija un izdales materiāli elektroniskā veidā). 

Vietu vebinārā nodrošinām dalībniekiem, kas veikuši pilnu apmaksu vai sagatavojuši garantijas vēstuli pēcapmaksai. Veicot apmaksu 1-2 dienas pirms vebināra, lūgums nosūtīt maksājuma uzdevumu uz akademija@iepirkumi.lv
Atsaucot savu dalību vebinārā piecas dienas pirms vebināra (ieskaitot), tiek atgriezta dalības maksa, ieturot kompensāciju 50% apmērā. Ja pieteikums tiek atcelts īsi pirms vebināra norises, maksa netiek atmaksāta. Neparedzētu apstākļu gadījumā, kad vebināru nav iespējams apmeklēt, vietā drīkst piedalīties cita persona, par to iepriekš rakstiski informējot uz akademija@iepirkumi.lv. Maksa netiek atgriezta, ja dalībnieks nav piedalījies apmācībās.


Cita informācija:
Ieteikums sazināties ar sava uzņēmuma/iestādes sistēmas administratoru, lai pārliecinātos, ka esat autorizēts izmantot Zoom programmu. Nepieciešamais tehniskais nodrošinājums: dators vai telefons ar interneta pieslēgumu, “austiņas” vai cita audio iekārta un mikrofons.
Vebinārā būs iespēja saņemt atbildes uz jautājumiem, kas saistīti ar vebināra tēmu. Noklausoties kursu, e-pastā tiek nosūtīta elektroniski sagatavota apliecība par dalību. Paturam tiesības mainīt programmu un atcelt vebināru (iepriekš informējot).


Sīkāka informācija pa tālruni: 27798887

Apmācību kalendārs