Publiskie Iepirkumi un Elektronisko iepirkumu sistēma iesācējiem (pasutītājiem) – teorija un prakse

Praktikums pasūtītājiem , 09.08-10.08 plkst. 10.00-15.30

Pieteikšanās termiņš:  01.08.2022 

Apmācību mērķis: sniegt ievadu publisko iepirkumu regulējumā, izprast publiskā iepirkuma galvenos principus, iepirkumu plānošanas principus, iepirkumu veidus, iepirkuma procedūras norisi, iepirkuma dokumentācijas sagatavošanas principus, izskatīt biežāk pieļautās kļūdas iepirkumos, gūt prasmes izveidot iepirkuma platformu, pareizi sastrukturēt iepirkuma dokumentus un prasības atbilstoši Publisko iepirkumu likumam, kā arī prast tos ievietot e-konkursa vidē atbilstoši tās funkcionalitātei. Apmācības sastāvēs no teorētiskās un praktiskās daļas. Praktiskajā daļā tiks sniegts ieskats par iepirkuma dokumentu sagatavošanu, plānošanu, piedāvājuma vērtēšanu, un kā izmantojama e-konkursa vide iepirkumu organizēšanā un iepirkumu dokumentu publiskošanā.

Mērķauditorija: iepirkumu komisiju locekļi bez pieredzes darbā ar iepirkumiem vai ar nelielu darba pieredzi iepirkumos (mazāk kā 12 mēneši).

Apmācību apraksta bilde
Agnese Irmeja

Praktikumu vada
Agnese Irmeja

Iepirkumu uzraudzības biroja Juridiskā departamenta direktores vietniece.

15 gadu pieredze publisko iepirkumu uzraudzībā. Amata pienākumu ietvaros konsultējusi pasūtītājus par publiskā iepirkuma piemērošanas jautājumiem, nodrošinājusi skaidrojumu un vadlīniju izstrādāšanu par publisko iepirkumu regulējuma piemērošanu, nodrošinājusi ES fondu finansēto projektu iepirkumu pārbaudes, vadījusi seminārus par publisko iepirkumu regulējuma piemērošanu, piedalījusies publisko iepirkumu regulējuma pilnveidošanas darba grupās, šobrīd piedalās iesniegumu izskatīšanas komisijās, kā arī EK organizētajās publiskā darba grupās par publisko iepirkumu regulējumu.

Ivars Vilks

Praktikumu vada
Ivars Vilks

Valsts reģionālās attīstības aģentūras sistēmu analītiķis.

Ikdienas pienākumi saistīti ar Elektronisko iepirkumu sistēmas uzturēšanu, uzlabojumu izstrādāšanu un testēšanu. 

Dalība praktikumā

Pieteikšanās: līdz 01.08.2022
Informāciju par praktikumu var saņemt, zvanot pa tālruni: 27798887

Norises vieta: Iepirkumi.lv birojs, Rīga, Kr. Valdemāra 106-183

Cena: € 290.0 + PVN

Cenā iekļauti mācību materiāli drukātā veidā, tējas/kafijas pauzes, pusdienas, autostāvvieta (pēc nepieciešamības).

Dalības noteikumi:

Apmācību procesā dalībnieki izmanto savus personīgos datorus.

Vietu apmācībās nodrošinām tikai tiem dalībniekiem, kuri apstiprināja savu vēlmi piedalīties, samaksājot dalības maksu vai nosūtot garantijas vēstuli.

Veicot apmaksu 1-2 dienas pirms apmācībām, lūgums OBLIGĀTI atsūtīt maksājuma uzdevumu uz akademija@iepirkumi.lv

Ja semināra dalībnieks savu dalību seminārā atsauc piecas dienas pirms apmācībām (ieskaitot), dalībniekam tiek atmaksāta dalības maksa, ieturot kompensāciju 50% apmērā. Ja dalība tiek atsaukta pēc piecām dienām, dalības maksa netiek atmaksāta. Ja neparedzētu apstākļu dēļ uz apmācībām nevarat ierasties, Jūsu vietā pasākumu drīkst apmeklēt cita persona, par to iepriekš rakstiski informējot, nosūtot informāciju uz akademija@iepirkumi.lv

Dalības maksa netiek atgriezta, ja dalībnieks nav piedalījies apmācībās.

Paturam tiesības mainīt programmu un atcelt apmācības (iepriekš informējot).

Apmācību kalendārs