Praktiski rīki efektīvai emociju un stresa vadībai

Vebinārs, 28.04.2024 plkst. 10.00-13.00

Pieteikšanās termiņš:  28.04.2024 

Ikdienas dinamiskā vide pieprasa ātru rekaciju, spēju fokusēties uz vairākiem izaicinājumiem vienlaicīgi. Tā rada papildus slogu mūsu smadzenēm, veido stresu un mazina spēju veiksmīgi pārvaldīt emocijas. Arī rast veselīgs balansu ikdienā ir izaicinājums, bet tieši līdzsvars ir viena no atslēgām darba un dzīves kvalitātes uzlabošanai. 

Vebināra mērķis: apgūt praktiskus un ikdienā izmantojamus rīkus savu emociju un stresa vadībai. Spēt veiksmīgi vadīt emocionāli sarežģītas sarunas vai situācijas. 

Satura apraksts

  • Stresa anatomija - kā veidojas stress un kā to novērsts?
  • Kā identificēt savus stresa ierosinātājus? 
  • Stresa vadības vairāki līmeņi;
  • Efektīva stresa izmantošana savā labā;
  • Emociju ietekme uz lēmumu pieņemšanu; 
  • Emocionāli uzlādētas sarunas; 
  • Ikdienas rīcības triki, kā mazināt stresu un vairot pozitīvas emocijas. 
Aija Iesalniece

Vebināru vada
Aija Iesalniece

Sertificēta supervizore, uzņēmuma "Runas Rāmis" vadītāja.

Mg.Sc. Administr. Ieguvusi maģistra grādu vadības psiholoģijā un supervīzijā. Biznesa improvizācijas trenere - pielietojamās improvizācijas ieviesēja Latvijā. Komunikācijas, runas, sadarbības un līderības trenere ar plašu profesionālo pieredzi starptautiskā komandu vadībā.

Dalība vebinārā

Vebinārs notiks Zoom platformā.

Cena: € 57.37 + PVN (cenā iekļauta lekcija un izdales materiāli elektroniskā veidā). 

Vietu vebinārā nodrošinām dalībniekiem, kas veikuši pilnu apmaksu vai sagatavojuši garantijas vēstuli pēcapmaksai. Veicot apmaksu 1-2 dienas pirms vebināra, lūgums nosūtīt maksājuma uzdevumu uz akademija@iepirkumi.lv
Atsaucot savu dalību vebinārā piecas dienas pirms vebināra (ieskaitot), tiek atgriezta dalības maksa, ieturot kompensāciju 50% apmērā. Ja pieteikums tiek atcelts īsi pirms vebināra norises, maksa netiek atmaksāta. Neparedzētu apstākļu gadījumā, kad vebināru nav iespējams apmeklēt, vietā drīkst piedalīties cita persona, par to iepriekš rakstiski informējot uz akademija@iepirkumi.lv. Maksa netiek atgriezta, ja dalībnieks nav piedalījies apmācībās.


Cita informācija:
Ieteikums sazināties ar sava uzņēmuma/iestādes sistēmas administratoru, lai pārliecinātos, ka esat autorizēts izmantot Zoom programmu. Nepieciešamais tehniskais nodrošinājums: dators vai telefons ar interneta pieslēgumu, “austiņas” vai cita audio iekārta un mikrofons.
Vebinārā būs iespēja saņemt atbildes uz jautājumiem, kas saistīti ar vebināra tēmu. Noklausoties kursu, e-pastā tiek nosūtīta elektroniski sagatavota apliecība par dalību. Paturam tiesības mainīt programmu un atcelt vebināru (iepriekš informējot).


Sīkāka informācija pa tālruni: 27798887

Apmācību kalendārs