Paskelbk savo pirkimą!

Gauk pasiūlymus iš 14160 pardavėjų. Nemokamai!

  • Kodėl skelbti?
  • Kaip tai veikia?
  • Kaip paskelbti?

Pirkimų duomenų bazė

Publikuotų pirkimų skaičius 1907109 Aktyvių pirkimų skaičius 36501 Užsakovų skaičius 164652

Statistika

Žurnalas „Iepirkumi“ tiems, kurie valdo daug pinigų

Žurnāls Iepirkumi Septembris 2018
Aizvadīta "karsta" vasara

Šī vasara izvērtās karsta ne vien dēļ Latvijas platuma grādiem neraksturīgās tveices, bet arī saistībā ar 13. Saeimas vēlēšanu tuvošanās, kas rosināja ne mazāk karstas diskusijas. Žurnāls “Iepirkumi” vērsās pie visām uz Saeimu pretendējošajām partijām ar aicinājumu paust nostāju par procesiem iepirkumu nozarē un par vajadzīgajiem labojumiem nozares likumos.

Par saņemtajām atbildēm gan esam nedaudz vīlušies. Iespējams, ka politiķu atbildes mūsu žurnālam ietekmēs arī kāda mūsu lasītāja izvēli vēlēšanās.

Dzintra Švarcbaha, žurnāliste

Užsisakyti abonementą
  • Vai nākamgad Rīgā vairs nekursēs mikroautobusi?

    SIA Rīgas satiksme (RS) iepirkumu “Par apakšuzņēmuma līguma noslēgšanu par sabiedriskā transporta pakalpojumu sniegšanu Rīgas pilsētas tīkla daļas maršrutos” izsludināja 2016. gada vasarā, bet pagaidām bez rezultāta. Iespējams, Rīgā no 2019. gada tiktu apdraudēta pasažieru turpmākā pārvadāšana ar mikroautobusiem, un pašreiz “Rīgas satiksme” sarunu procedūrā ir noteikusi divus pretendentus - SIA “Rīgas mikroautobusu satiksme” un personu apvienību “Liepājas autobusu parks”/AS “Nordeka”.

  • Kā rīkot labāku publisko iepirkumu?

    Nesen publicēts Eiropas komisijas (EK) paziņojums par to, kā pilnveidot iepirkumus Eiropas Savienībā, kas rāda – ne tikai mēs Latvijā cīnāmies ar grūtībām iepirkumu sistēmas sakārtošanā. Eiropas Savienības iepirkumu eksperti ir neapmierināti, ka publiskie iepirkumi ir kļuvuši ļoti “juridiski”. Proti, pasūtītājam vissvarīgākais ir pievilkt ķeksi par iepirkuma procedūras formālu īstenošanu atbilstoši likuma prasībām, lai gan vajadzīgais iepirkuma rezultāts nav sasniegts. EK paziņojumā iekļauta atsauce uz pētījumu, kurā konstatēts – vien 17% nelietderīgi izlietotu resursu iepirkumos ir korupcijas dēļ, bet 83% – dēļ neprofesionāli rīkota iepirkuma.

Daugiau straipsnių

Profesionalūs seminarai pirkimų dalyviams

21.09.2018

Iepirkumu procedūru posmi un vērtēšanas kritēriji būvniecības projektu īstenošanā

Užsiregistruoti
27.09.2018. pārcelts uz 01.10.2018.

Elektronisko iepirkumu sistēmas lietošana komersantiem

Užsiregistruoti
04.10.2018.

Iepirkumu veikšana Eiropas Savienības fondu projektos

Užsiregistruoti

Kitos mūsų paslaugos

Pirkimų ekspertų klubas

Mokomieji seminarai apie pirkimus, naujausius bei planuojamus Viešųjų pirkimų įstatymo pakeitimus, bei apie tai, kokios tai įtakos gali turėti Jūsų kasdieniniam darbui.

Kazachstanas

Kazachstano elektroninės prekybos platforma Europos tiekėjams.

Statybos idėjos

Informacija apie registruotus statybos leidimus.

Išpardavimai

Prekių, paslaugų išpardavimas ir specialių pasiūlymų patalpinimas.

Seldon.lv

Didžiausia ir greičiausia Rusijos Federacijos, Baltarusijos, Kazachstano valstybės ir komercinių struktūrų planuojamų bei paskelbtų pirkimų monitoringo sistema.

Tāmes.lv

Sąmatų sudarymas valstybinėms bei savivaldybių įstaigoms, įmonėms, individualiems statybininkams, statybos įmonėms, projektuotojams.

Ši svetainė naudoja slapukus. Toliau peržiūrėti tinklalapį, Jūs sutinkate naudoti slapukus. Slapukų politika.