Praktisks skatījums uz publiskā iepirkuma norisi būvdarbos

Vebinārs, 27.04.2022 plkst. 10.00-13.00

Vebinārā iegūsti atbildes uz šādiem jautājumiem:

  • Tehnisko un finanšu piedāvājumu vērtēšana
  • Apvienotie būvdarbi, projektēt - būvēt
  • Konkursa procedūra ar sarunām
  • Prasības būvdarbos attiecībā uz darba aizsardzības speciālistu
  • Būvdarbu līgumu obligātais saturs
  • Biežāk pieļautās kļūdas būvniecības iepirkumos

Vebināra auditorija - pasūtītājs un piegādātājs

Helēna Endriksone

Vebināru vada
Helēna Endriksone

Eiropas Būvinženieru Padomes viceprezidente /ECCE/, Latvijas Būvinženieru Savienības Priekšsēdētāja 1.vietniece, SIA LBS-Konsultants Valdes priekšsēdētāja.

Publisko iepirkumu jomā darbojās vairāk nekā 20 gadus. Prakse kā iepirkumu komisijas loceklei būvdarbu iepirkumos un arī kā ekspertei būvdarbu iepirkumos.

Dalība vebinārā

Vebinārs notiks Zoom sistēmā: https://zoom.us/

Cena: € 57.37 + PVN (cenā iekļauta lekcija un izdales materiāli elektroniskā veidā).
Vietu vebinārā nodrošinām dalībniekiem, kas veikuši pilnu apmaksu vai sagatavojuši garantijas vēstuli pēcapmaksai. Veicot apmaksu 1-2 dienas pirms vebināra, lūgums nosūtīt maksājuma uzdevumu uz akademija@iepirkumi.lv
Atsaucot savu dalību vebinārā piecas dienas pirms vebināra (ieskaitot), tiek atgriezta dalības maksa, ieturot kompensāciju 50% apmērā. Ja pieteikums tiek atcelts īsi pirms vebināra norises, maksa netiek atmaksāta. Neparedzētu apstākļu gadījumā, kad vebināru nav iespējams apmeklēt, vietā drīkst piedalīties cita persona, par to iepriekš rakstiski informējot uz akademija@iepirkumi.lv. Maksa netiek atgriezta, ja dalībnieks nav piedalījies apmācībās.

Cita informācija:
Ieteikums sazināties ar sava uzņēmuma/iestādes sistēmas administratoru, lai pārliecinātos, ka esat autorizēts izmantot Zoom programmu. Nepieciešamais tehniskais nodrošinājums: dators vai telefons ar interneta pieslēgumu, “austiņas” vai cita audio iekārta un mikrofons.
Vebinārā būs iespēja saņemt atbildes uz jautājumiem, kas saistīti ar vebināra tēmu. Noklausoties kursu, e-pastā tiek nosūtīta elektroniski sagatavota apliecība par dalību. Paturam tiesības mainīt programmu un atcelt vebināru (iepriekš informējot).

Sīkāka informācija pa tālruni: 27798887

Apmācību kalendārs